REKLAMAČNÝ PORIADOK


Pravidlá vrátenia peňazí


Máme 30-dňovú politiku vrátenia tovaru iba pre zrolované výtlačky (printy), čo znamená, že máte 30 dní od prijatia položky na požiadanie o vrátenie.

Ak chcete mať nárok na vrátenie, vaša položka musí byť v rovnakom stave, v akom ste ju dostali, nenosená alebo nepoužitá, s visačkami a v pôvodnom obale. Budete tiež potrebovať účtenku alebo doklad o kúpe.

Ak chcete požiadať o vrátenie tovaru, môžete tak urobiť cez formulár (nižšie uvedený), alebo nás kontaktujte na chames2000@yahoo.com.

Ak bude vaša požiadavka prijatá, pošleme vám pokyny, ako a kam poslať váš balík.

Spätná doprava nebude hradená firmou a bude účtovaná zákazníkovi. Po prijatí vráteného tovaru a zistení, že nie je poškodený, vám budú vrátené peniaze. Položky zaslané späť k nám bez predchádzajúcej žiadosti o vrátenie nebudú akceptované.

V prípade akýchkoľvek otázok o vrátení tovaru nás môžete kedykoľvek kontaktovať na adrese chames2000@yahoo.com.

Poškodenie a problémy

Pri prijatí skontrolujte svoju objednávku a okamžite nás kontaktujte, ak je položka chybná, poškodená alebo ak dostanete nesprávnu položku, aby sme mohli problém vyhodnotiť a opraviť.

Výnimky / nevratné položky

Niektoré typy položiek nie je možné vrátiť, napríklad originálne umelecké diela alebo produkty vytvorené na zákazku a výtlačky na plátne. Ak máte otázky týkajúce sa konkrétnej položky, kontaktujte nás.

Výmeny

Najrýchlejší spôsob, ako zabezpečiť, aby ste dostali to, čo chcete, je vrátiť položku, ktorú máte, a po prijatí vrátenia uskutočniť samostatný nákup novej položky.

Európska únia a 14-dňová lehota na rozmyslenie

Bez ohľadu na vyššie uvedené, ak sa tovar odosiela do Európskej únie, máte právo zrušiť alebo vrátiť svoju objednávku do 14 dní z akéhokoľvek dôvodu a bez udania dôvodu. Ako je uvedené vyššie, vaša položka musí byť v rovnakom stave, v akom ste ju dostali, nenosená alebo nepoužitá, s visačkami a v pôvodnom obale. Budete tiež potrebovať účtenku alebo doklad o kúpe.

Vrátenie peňazí

Keď dostaneme a skontrolujeme váš návrat, upozorníme vás a dáme vám vedieť, či bolo vrátenie peňazí schválené alebo nie. V prípade schválenia vám budú peniaze automaticky vrátené na váš pôvodný spôsob platby (alebo na váš účet, ak nám ho poskytnete) do 10 pracovných dní. Pamätajte, že spracovanie a odoslanie vrátenia prostriedkov vašej banke alebo spoločnosti, ktorá vydala vašu kreditnú kartu, môže istý čas trvať.


Ak od schválenia vášho vrátenia uplynulo viac ako 15 pracovných dní, kontaktujte nás na adrese chames2000@yahoo.com.


Reklamačný formulár


Internetového obchodu https://www.danica-chames-art.com/
Adresa pre komunikáciu: chames2000@yahoo.com

Zákazník
Meno a priezvisko:
Adresa:
Telefónne číslo/ emailová adresa:
Reklamovaný tovar/služba
Číslo dokladu o kúpe, faktúry:
Názov:
Dátum zakúpenia:
Príslušenstvo:
Popis Závady:
______________________________________________________________________________
Navrhujem aby moja reklamácia bola vybavená nasledujúcim spôsobom /požadované začiarknite/:
□Výmena tovaru  □ Vrátenie peňazí □ Zľava z kúpnej ceny □Iné..............................................................
V prípade ak bude reklamácia vybavená vrátením peňazí a ak si želáte zaslať peniaze na bankový účet uveďte jeho číslo:
V .................................... dňa: …………………


............................................
Podpis zákazníka